CNN w Abu Dhabi
 Oceń wpis
   

 CNN International otworzyło centrum produkcyjne w stolicy Zjednoczonych Emiratów Abarskich, Abu Dhabi. Placówka będzie się zajmowała produkcją materiałów z tej częśći świata dla anteny i portalu CNN.  Centrum będzie siedzibą dla reporterów z Bagdadu, Bejrutu, Kairu, Dubaju, Jerozolimy, Kabulu i Islamabadu. Centrum będzie miało newsroom pracujący 24 godziny na dobre, siedem dni w tygodniu oraz studio gotowe do nadania programu na żywo.

"Bliski Wschód odgrywa istotną rolę w pracy CNN, dwie ostatnie placówki otworzyliśmy w Kairze i Jerozolimie" mówi Tony Maddox, dyrektor zarządzający i wiceprezes CNN International w informacjach prasowych zamieszczonych na stronie CNN. "To ważny region na arenie międzynarodowej, a nowe centrum produkcyjne w Abu Dhabi pozwoli nam dotrzeć do serca najważniejszych informacji politycznych, biznesowych, społecznych i kulturalnych z tego rejonu."


"Otwarcie stałego centrum produkcyjnego na Bliskim Wschodzie przez CNN to wyjątkowy ruch dla zachodniego nadawcy informacyjnego" dodał Maddox. "Ten krok daje CNN mocną bazę, która będzie koordynować siedem regionalnych redakcji i pozwoli na nadawanie codziennego programu informacyjnego z Bliskiego Wschodu."


 

 

 

Komentarze (0)
Poznań w CNN
 Oceń wpis
   

 

Poznań to kolejne polskie miasto w tym roku, które promuje się w CNN International. Półminutowe spoty reklamowe będą emitowane w CNN 240 razy. Będą pojawiać się na antenie do 6 grudnia.

Koszt kampanii 300 tysięcy dolarów sfinansowało miasto Poznań. Promocja jest częścią strategi marketingowej stolicy Wielkopolski pod hasłem "Poznań know-how", którą miasto realizuje od przeszło pół roku w polskich mediach. Reklama zrealizowana została przez Turner Commercial Productions, dział kreatywny CNN International Advertising Sales.

 Poznań jest drugim po Krakowie polskim miastem, które wykupiło w tym roku czas reklamowy w CNN International. Celem kampanii jest zachęcenie zagranicznych inwestorów do zainteresowania się Poznaniem.

 

 Tu możesz zobaczyć spot reklamowy

Komentarze (2)
Najnowsze wpisy
2012-04-21 10:58 Anderson Cooper i polski śmigus dyngus
2012-04-17 23:21 Amanda Davis w CNN
2010-12-10 13:44 Chiny blokują CNN
2010-12-08 10:55 Polska znów zareklamuje się w CNN
2010-06-30 09:12 Koniec "Larry King Live"
Najnowsze komentarze
2013-12-22 00:58
sw-elzbieta.com:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
Wesołych świąt! :)
2013-10-09 01:05
taki:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
ciesze sie ze trafilam na tego bloga
2013-10-01 15:40
annakalina:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
Jak w każdym wypadku musimy zacząć od czegoś małego, aby się wybić do góry.
O mnie
CNN
Polski blog o telewizji CNN, redaguje Dominik Cierpioł
Kategorie
Ogólne