Polska znów zareklamuje się w CNN
 Oceń wpis
   

Polska w przyszłym roku ponownie zareklamuje się na antenie CNN International. Ministerstwo Spraw Zagranicznych jest w trakcie prowadzenia rozmów z CNN dotyczących  kampanii. Reklamy będą emitowane prawdopodobnie w połowie 2011 roku, kiedy Polska rozpocznie prezydencję w Unii Europejskiej. I to właśnie to wydarzenie ma być głównym powodem i tematyką kampanii wizerunkowej Polski. 

O rozmowach poinformowała Aleksandra Piątkowska z ministerstwa spraw zagranicznych na ostatniej konferencji CNN w Polsce. Przedstawiciele CNN gościli w Warszawie przy okazji prezentacji raportu "One Year On: Poland on the International Stage", podsumowującego dotychczasowe kampanie reklamowe Polski w CNN. Alexandre Soubriad (Research Manager, CNN International) i Sylvain Roger (Sales Director, CNN International) prezentowali wyniki raportu Continental Research 2010 przeprowadzone wśród stałych widzów CNN z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji. Z badań wynika między innymi, że prawdopodobnieństwo odwiedzenia Polski w ciągu najbliższych dwóch lat wzrosło o 65% wśród widzów CNN, którzy zetknęli się z reklamami Polski.
 


Do tej pory na antenie CNN International reklamowy się między innymi Warszawa, Gdańsk, Poznań czy region małopolski jako Centrum Business in Małopolska.

Dominik Cierpioł

Komentarze (0)
CNN w Polsce - poniedziałek, pierwszy dzień cyklu
 Oceń wpis
   

  

 Pierwszy dzień i-list Poland to czas dla Warszawy. Fionnuala Sweeney poprowadziła program poświęcony Polsce oraz serwis "World One" sprzed Pałacu Prezydenckiego w Warszawie.

Polsce był poświęcony specjalny, kilkuminutowy materiał podsumowujący ostatnie wydarzenia w Polsce. Fionnuala rozmawiała także z dziennikarzem i komentatorem TVN24 Maciejem Wierzyńskim. W programie wyemitowano także nagraną wcześniej na Nowym Świecie w Warszawie rozmowę z Ministrem Spraw Zagranicznych Radosławem Sikorskim.

 Nie obyło się bez drobnych wpadek technicznych. Podczas "World One" zerwało się połączenie z gościem z Nowego Jorku, dwa razy realizator wizji zafundował widzom czarny obraz na ekranie i czasem Fionnuala spoglądała na telefon komórkowy co mogło służyć zapewne jako rodzaj promptera. Biorąc pod uwagę spory ruch autobusów za plecami prezenterki, serwis obył się i tak w bardzo profesjonalnym tonie.

 Reklama prasowa CNN w polskiej prasie:

 

Komentarze (0)
Najnowsze wpisy
2012-04-21 10:58 Anderson Cooper i polski śmigus dyngus
2012-04-17 23:21 Amanda Davis w CNN
2010-12-10 13:44 Chiny blokują CNN
2010-12-08 10:55 Polska znów zareklamuje się w CNN
2010-06-30 09:12 Koniec "Larry King Live"
Najnowsze komentarze
2013-12-22 00:58
sw-elzbieta.com:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
Wesołych świąt! :)
2013-10-09 01:05
taki:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
ciesze sie ze trafilam na tego bloga
2013-10-01 15:40
annakalina:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
Jak w każdym wypadku musimy zacząć od czegoś małego, aby się wybić do góry.
O mnie
CNN
Polski blog o telewizji CNN, redaguje Dominik Cierpioł
Kategorie
Ogólne