Polska znów zareklamuje się w CNN
 Oceń wpis
   

Polska w przyszłym roku ponownie zareklamuje się na antenie CNN International. Ministerstwo Spraw Zagranicznych jest w trakcie prowadzenia rozmów z CNN dotyczących  kampanii. Reklamy będą emitowane prawdopodobnie w połowie 2011 roku, kiedy Polska rozpocznie prezydencję w Unii Europejskiej. I to właśnie to wydarzenie ma być głównym powodem i tematyką kampanii wizerunkowej Polski. 

O rozmowach poinformowała Aleksandra Piątkowska z ministerstwa spraw zagranicznych na ostatniej konferencji CNN w Polsce. Przedstawiciele CNN gościli w Warszawie przy okazji prezentacji raportu "One Year On: Poland on the International Stage", podsumowującego dotychczasowe kampanie reklamowe Polski w CNN. Alexandre Soubriad (Research Manager, CNN International) i Sylvain Roger (Sales Director, CNN International) prezentowali wyniki raportu Continental Research 2010 przeprowadzone wśród stałych widzów CNN z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji. Z badań wynika między innymi, że prawdopodobnieństwo odwiedzenia Polski w ciągu najbliższych dwóch lat wzrosło o 65% wśród widzów CNN, którzy zetknęli się z reklamami Polski.
 


Do tej pory na antenie CNN International reklamowy się między innymi Warszawa, Gdańsk, Poznań czy region małopolski jako Centrum Business in Małopolska.

Dominik Cierpioł

Komentarze (0)
Poznań w CNN
 Oceń wpis
   

 

Poznań to kolejne polskie miasto w tym roku, które promuje się w CNN International. Półminutowe spoty reklamowe będą emitowane w CNN 240 razy. Będą pojawiać się na antenie do 6 grudnia.

Koszt kampanii 300 tysięcy dolarów sfinansowało miasto Poznań. Promocja jest częścią strategi marketingowej stolicy Wielkopolski pod hasłem "Poznań know-how", którą miasto realizuje od przeszło pół roku w polskich mediach. Reklama zrealizowana została przez Turner Commercial Productions, dział kreatywny CNN International Advertising Sales.

 Poznań jest drugim po Krakowie polskim miastem, które wykupiło w tym roku czas reklamowy w CNN International. Celem kampanii jest zachęcenie zagranicznych inwestorów do zainteresowania się Poznaniem.

 

 Tu możesz zobaczyć spot reklamowy

Komentarze (2)
Reklamy Krakowa znów w CNN
 Oceń wpis
   

 Kraków po raz trzeci w tym roku będzie reklamował się na antenie CNN International. Miasto wspólnie z CNN przygotowało dwie 30 sekundowe reklamówki. Łącznie w prime time przez dwa tygodnie spoty pojawią się 65 razy.

Kampanii towarzyszy hasło "Kraków The Great". Na antenie nazwa miasta zachowuje polską pisownie. Spoty udostępnił Urząd Miasta Kraków. Jak zauważa miasto - "to już trzeci spot Krakowa w CNN w tym roku. Pierwszy był wyświetlany przez CNN 139 razy, przez cztery tygodnie na przełomie lutego i marca. Drugi spot emitowany był 65 razy przez dwa tygodnie w czerwcu. Obydwa spoty obejrzy w tym roku około 300 milionów widzów pasma EMEA"

 O to nowe promocyjne spoty Krakowa:

 

 

 

Komentarze (0)
Najnowsze wpisy
2012-04-21 10:58 Anderson Cooper i polski śmigus dyngus
2012-04-17 23:21 Amanda Davis w CNN
2010-12-10 13:44 Chiny blokują CNN
2010-12-08 10:55 Polska znów zareklamuje się w CNN
2010-06-30 09:12 Koniec "Larry King Live"
Najnowsze komentarze
2013-12-22 00:58
sw-elzbieta.com:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
Wesołych świąt! :)
2013-10-09 01:05
taki:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
ciesze sie ze trafilam na tego bloga
2013-10-01 15:40
annakalina:
Antonia Mortensen w Dzień Dobry TVN
Jak w każdym wypadku musimy zacząć od czegoś małego, aby się wybić do góry.
O mnie
CNN
Polski blog o telewizji CNN, redaguje Dominik Cierpioł
Kategorie
Ogólne